Deelnemerslijst Grand Prix De Bilt 2024 (21-04-2024)


 Voornaam Achternaam School/Club Speelsterkte 
Xander van Lingen Moira-Domtoren 1600 
Aadvik Suthan JSC Magnus Leidsche Rijn  1616 
Asthik Suthan JSC Magnus Leidsche Rijn Stap 1 
Jesse De Kool BSDV 
Ruth  van Duuren BDSV 1359 
Gilead van Duuren BDSV 1504 
Jesper Langbroek SV Hoogland  1215 
Thao Luong ESV/WLC 1600 
Nije Bloemendal SV Hoogland 1691 
10 Felix Heeres SV Hoogland/SG Amersfoort  1488 
11 Vincent Huang Best Moves 1542 
12 Epke Kruik sv Hoogland 639 
13 Emile Song SV Hoogland 
14 Wessel Kruik Sv hoogland 1033 
15 Jasper Prieschl S.C. Oud Zuylen Utrecht 1011 
16 Phillip Blagojevic  Best Moves  1396 
17 Tim van Rijswijk  Schaakclub Vegtlust  715 
18 Saaibhaskar Bhaskaran St Dominicus stap1extra 
19 Dhruvith  Jawahar  Schaakclub het kasteel Stap-2 
20 Fin Alders schaakclub OZU 1205 
21 Florian de Groot schaakclub Zeist 656 
22 Yazhini Sathish Kumar JSC Magnus Leidsche Rijn 757 
23 Sidhiksha Sathish Kumar JSC Magnus Leidsche Rijn 508 
24 Jennie Das SV Hoogland 772 
25 Auke  Fermie geen zie opm 
26 Laurens Methorst De Biltse combinatie 841 
27 Sara Benning PASCAL 713 
28 Sevya Sonit  Mutta SV Kasteel Lekstroom 1464 
29 Dries Nebbeling DBC 1343 
30 Rithin aadhav Deepak kumar Moira-domtoren 2+ 
31 Nihar Kanade Moira Domtoren 1032 
32 Hugo Waanders DBC 575 
33 Noah Sosef SV Voorschoten  1557 
34 Vishva Yona Veilumuthu Veilumuthu ISU 1326 
35 Merijn Smeenk Moira-Domtoren 1713 
36 Oscar Aerts Moira Domtoren 629 
37 Bernard te Lintelo S.V. Moira-Domtoren 1125 
38 Vincent te Lintelo S.V. Moira-Domtoren 796 
39 Vishwa  Singaravadivelu Magnus  500 
40 Vishaal  Singaravadivelu Magnus  750 
41 Yoeri  Scholte  Schaakgenootschap Amersfoort  1289 
42 Tiuri Capel Nunes JSC Magnus  825 
43 Micah Capel Nunes JSC Magnus 840 
44 Jet Aalbers DBC 
45 Charlotte Rietveld SC Woerden 1414 
46 Alexander Rietveld SC Woerden 1427 
47 Mees Van Rijn DBC 1410 elo 
48 Mukilan Sathish  JSC Magnus 565 
49 Adithya Sathish jsc magnus 274 
50 Jelte Loeve USG 1411 
51 Maxim De Wolf SV Hoogland  Stap 1  
52 Mees Veltkamp S.V. Hoogland 1414 
53 Theo van Himbergen DBC 988 
54 Sven Winter S.V. Amsterdam West 1972 
55 Luuk Groenewegen S.C. Woerden 1100 
56 Kyo Zantingh Magnus 1409 
57 Syd Zantingh Magnus 1166 
58 Keerthi  Gnanasekaran  DD 1440 
59 Mithran  Gnanasekaran  DD 1383 
60 Fabricio  Oediet Doebe Dbc Nvt 
61 Sam Severs SC Woerden Stap 1 
62 Kai Boerhoop S.K. Vegtlust 641 
63 Jeso Dehban SC Zeist  Stap 2 
64 Bob Jacobs Schaakclub Zeist Stap 1 
65 Luuk  Blom Zeist  650 
66 Sibren van Riel Magnus LR 1167 
67 Kyan van Riel Magnus LR 695 
68 Diederik Bouwman Zeist 1 plus 
69 Stan Van Doorn Schaakclub Zeist Stap 2 
70 Jesper Bloemberg SG Amersfoort 1540 
71 Thijmen  Middelkoop  Magnus 1033 
72 Avin Sanap Magnus LR Stap 3 
73 Rita Abazeed  Hoevelakens Schaakgenootschap 
74 Kars Langenhoff Moira Domtoren 1232 
75 Keanu Spaans JSC Magnus Leidsche Rijn  1165 
76 Andrés  Chartier  Schaakclub Zeist Stap 1,5 
77 Quinten Bonsen Sg amersfoort 1430 
78 Samit Chandramohan Kasteel Lekstroom Ijsselstein  730 
79 Dominic Mongoho Moira Domtoren 1287 
80 Jim Schukking  Oud Zuylen  1071 
81 Davi Lei SC Zeist 931 
82 Jordan Sean JSC Magnus Leidsche Rijn club 1135 
83 Purvik Hemanth Kumar Moira Domtoren Step1 
84 Max Nicolae JSC Magnus Leidsche Rijn  903 
85 Paul Nguyen Magnus Leidsche Rijn  1530 
86 Aleks Nowak SGS Gorinchem  
87 Sayashi Singh Zukertort club 3+ 
88 An Bui VAS 1399 
89 Khang Bui VAS 909 
90 Tobias Harris Moira-Domtoren  4+ 
91 Oscar de Vos van Steenwijk DBC 1271 
92 Paco de Vos van Steenwijk DBC 1383 
93 Vishakan R Balasubramanian  Magnus Leidsche Rijn Stap3 
94 Rithvik Ram Pattabiraman Schaakvereniging Almere Stap 4 
95 Aadith Eswar Zukertort Amstelveen Step 2 
96 Avin Poudel JSC Magnus Leidsche Rijn  1345 
97 Joyce Breedijk Hoevelakens Schaakgenootschap 972 
98 Alex Albul SV Hoogland 1500 
99 Jinne Van kouwen SC woerden Beginner 
100 Daniël Kreupeling SG Amersfoort 1327 
101 Bent Smeets Magnus 1575 
102 David Tsoy Moira-Domtoren 1300 
103 Yong Lin Sung JSC Magnus Leidsche Rijn 910 
104 Muhilan Natarajan JSC Magnus Leidsche Rijn 495 
105 Chetan Venkat Kanithi Internation School Utrecht Beginner 
106 Hein Pomes Larense Schaakclub 937 
107 Daniël van Ommeren Larense Schaakclub 1297 
108 Jools de Boer Larense Schaakclub 1174 
109 Tobias Van der Ploeg DBC 
110 Sietze de Valk DBC 1500 
111 Luke de Boevere Sg amersfoort 1368 
112 wobbe van der woude DBC 1500 
113 Liam van der Horst DBC 
114 Roeland Pluymaekers De Bilt 
115 Yazhini Raja NA Beginner 
116 Falko Davy Moria Domtoren  2 plus 
117 Alec Potters Anderssonschool jeugdafdeling Woerden  Stap 1 
118 Max Wijnen De Biltse Schaakcombinatie 
119 James  van Brug JSC Magnus Leidsche Rijn Stap 2 
120 Pranav JayaPrasad Anandhi International School Utrecht Beginner 
121 Kavin Dhanasekar International School Utrecht 
122 Ryan Divekar Magnus 894 
123 Elon Zitman DBC 
124 Peng Ye Moira Domtoren 1450 
125 Max de Kleijn Moira-Domtoren 1000 
126 Jeevan Saravanan Magnus Leidsche Rijn Stap 3 
127 Duncan Elferink Oud Zuylen Utrecht 1512 
128 Kayden  Fung SV Kasteel Lekstroom Opstapje 1 
129 Kayley Fung SV Kasteel Lekstroom Stap 1 
130 Youri van de Visch DBC stap 2 
131 Jesse Van Dijk De Ontdekking, Almere Niveau Kon 
132 Joseph Na Klim-op 1440 
133 Eva Luna Bakker JSC Magnus Leidsche Rijn 750 
134 Samarth Rummaghatte Moira domtoren stap3 
135 Dièm Verschuur Erasmiaans gymnasium 902 
136 Brandon Hioe Erasmiaans 900 
137 Kashif Ismail  Noorullah SV Kasteel Lekstroom 1456 
138 Jens Cirkel Hoevelakens Schaakgenootschap stap 1 
139 Jacob Bac SC Woerden 1+ 
140 Danique Dusgate de Kring Almere 530 
141 Ronald  Dusgate de Kring Almere 798 
142 Ayman Yildiz Kasteel lekstroom Stappen 1+ 
143 Sophie den Dekker Basisschool de Morgenster Stap 3 
144 Yuvan Yatin Samala Almere 
145 Douwe Lahr Oud Zuylen  1324 
146 Samuel Tovar Vink DBC 
147 Arjun Aidan Paltoe Het Talent SMB  BeginStap1